Termeni și condiții

Pentru utilizarea in cele mai bune conditii a site-ului, va recomandam sa cititi cu atentie termenii si conditiile prezentate mai jos, accesarea site-ului presupunand acceptarea neconditionata a acestora.

Inregistrarea

Pentru a putea crea cont pe site-ul www.asociatiamisena.ro, va trebui sa va inregistrati prin crearea unui cont de utilizator.

Autentificarea utilizatorilor pe site, presupune alegerea unui nume de utlizator si a unei parole, a caror pastrare in siguranta reprezinta responabilitatea dumneavoastra, consecintele oricarei activitati desfasurate prin folosirea parolei revenindu-va integral.

Copyright

Continutul site-ului www.asociatiamisena.ro, designul, fotografiile si datele aferente sunt proprietatea ASOCIATIA MISENA si sunt aparate de legea pentru protectia drepturilor de autor. Folosirea fara acordul organizatiei ASOCIATIA MISENA a oricarui element cuprins in acest site se pedepseste conform legilor in vigoare.

Limita de responsabilitate

ASOCIATIA MISENA nu se face responsabila pentru prejudicii rezultate din utilizarea informatiei prezenta in site, precum si pentru erorile sau omisiunile in continut care pot conduce la orice tip de pierderi.

Dispozitii finale

ASOCIATIA MISENA isi rezerva dreptul de a face orice modificari ale acestor termeni si conditii, precum si orice modificari asupra site-ului www.asociatiamisena.ro, fara a fi necesara vreo notificare prealabila a utilizatorilor.