Cazurile Asociatiei Misena sunt acum prezente in Bursa Binelui

Nou! Campania “Sansa la viata” sustinuta de Asociatia Misena este acum prezenta in Bursa Binelui.

In Bursa Binelui, proiect initiat de BCR, poti vedea cazurile asociatiei si totodata poti ajuta prin donatii. In pagina fiecarui caz sunt listate necesitatile financiare si materiale ale cazurilor si sumele donate pana in prezent. Donatia se realizeaza cu ajutorul cardului bancar, fiind un proces rapid si usor prin care oricine poate oferi sansa la viata unui copil.

Daca vrei sa vezi cazurile listate in Bursa Binelui, precum si daca vrei sa faci o donatie, te invitam sa dai click aici: https://www.bursabinelui.ro/BursaBinelui/ONG-uri/ASOCIATIA-MISENA

.

Related Posts