Doneaza GRATUIT 2% din impozitul pe venit

Contribuie la o lume mai buna

carmen-tanase-sustine-asociaia-misena32% din impozitul pe venitul tau poate contribui la o lume mai buna.

Doneaza GRATUIT 2% din impozitul pe venitul tau cauzelor noastre si ajuta persoanele cu nevoi speciale. Nu te costa nimic sa faci o fapta buna.

Formularele necesare pentru a dona cei 2% din impozitul pe venitul tau:

FORMULARUL 230 –  Pentru persoane fizice cu venituri salariale

FORMULARUL 200  – Pentru persoane fizice cu profesii liberale sau alte venituri extra – salariale

Ofera SANSA LA VIATA copiilor bolnavi. 2 minute si o semnatura din partea ta inseamna o viata salvata.

Orice persoana fizica care obtine venituri poate directiona 2% din valoarea impozitului pe venit catre orice ONG.

Daca vrei sa ajuti cazurile Asociatiei Misena, tot ce trebuie sa faci este sa completezi formularele de mai jos, sa le semnezi si sa le depui la administratia financiara sau sa le expediezi catre administratia financiara prin serviciul postal cu confirmare de primire.

Un mic efort din partea ta inseamna o sansa la viata pentru pentru copiii din campania noastra dar si pentru alti copii care se confrunta cu grave probleme de sanatate.

Ajuta-ne sa strangem banii necesari pentru tratamentul copiilor bolnavi si fii parte din societate, contribuie la evolutie, fii alaturi de aproapele tau.

Boala nu alege, oricui i se poate inatampla sa se imbolnaveasca. Gandeste-te cata speranta si putere iti ofera un ajutor. Impreuna, putem salva vieti. Impreuna putem schimba viitorul unor copii.

Depune formularele pentru directionarea celor 2% din impozitul pe venit si exprima-ti dorinta ca o parte din banii platiti de tine sa ajunga acolo unde iti doresti, la salvarea vietii unui copil!

Donatii

Poti dona orice suma pentru a sustine cazurile noastre.

Banca:

UNICREDIT suc. N. Grigorescu.

Cont IBAN (RON): RO38BACX0000000947335001

Cont IBAN (EUR): RO11BACX0000000947335002 (swift BACXROBU)

Fii sociabil!